0%

Kontakty

KO-KA s.r.o.
Thákurova 7
166 29 Dejvice – Praha 6
Objekt Fakulty stavební ČVUT
budova D – kancelář D2083

Firemní údaje

Info-icon

Adresa sídla firmy

Na Výšinách 887/16
Praha 7 – Bubeneč
170 00

IČO: 25 11 72 97
DIČ: CZ 25 11 72 97

Obchodní jméno: KO-KA s.r.o.

Právní forma: společnost s ručením omezeným Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 51132

Sekretariát

SVG-sekretářka2

Eva Holzknechtová

E-mail: holzknechtova@ko-ka.cz
Telefon: +420 224 355 440

Jednatelé společnosti

SVG-ředitel

Ing. Štěpán Moučka

Pozice: Ředitel
E-mail: moucka@ko-ka.cz
Telefon: 603 210 954
Kancelář: D2083
Kompetence: obchodní otázky, nové zakázky

SVG-ředitel-ekonomický

Ing. Lubomír Kučera

Pozice: Ekonomický ředitel
E-mail: kucera@ko-ka.cz
Telefon: 603 466 243
Kancelář: D2083
Kompetence: ekonomické otázky, školení, smluvní vztahy

SVG-ředitel-technický

Ing. Radko Rieger

Pozice: Technický ředitel
E-mail: r.rieger@ko-ka.cz
Telefon: 603 466 212
Kancelář: D2083
Kompetence: technické otázky

Projektanti

Jméno a příjmení Kancelář Telefon Email
Ing. Petra Bařinová D2083 224 355 441 barinova@ko-ka.cz
Ing. Václav Stach D2083 224 355 441 stach@ko-ka.cz
Monika Šlajchrtová D2083 224 355 440 slajchrtova@ko-ka.cz
Ing. Jan Řehoř D1054A 224 355 459 rehor@ko-ka.cz
Ing. Jan Valevský D1054A 224 355 459 valevsky@ko-ka.cz
Ing. Alena Píclová D1054A 224 353 726 piclova@ko-ka.cz
Ing. Olga Hübnerová D1054A 224 353 726 hubnerova@ko-ka.cz
Ing. Michal Sedláček Ph.D. D2071 224 354 405 sedlacek@ko-ka.cz
Petr Hotový D2071 224 354 405 hotovy@ko-ka.cz
Ing. Petr Cupal Cs164 233 320 329 cupal@ko-ka.cz
Ing. Alena Svěrková Cs164 233 320 329 sverkova@ko-ka.cz
Mgr. Lenka Foffová Cs164 233 320 329 foffova@ko-ka.cz
Bc. Ondřej Sopr Cs164 233 320 329 sopr@ko-ka.cz
Ing. Libor Zapletal D2069 224 355 482 zapletal@ko-ka.cz
Ing. Milan Kletečka D2069 224 355 482 kletecka@ko-ka.cz
Ing. Nikola Krčanová D2069 224 355 482 krcanova@ko-ka.cz
Ing. Josef Hric D2069 224 355 482 hric@ko-ka.cz

Kudy k nám...

Loga ke stažení